Vytvorenie web stránky pre starostlivosť o zuby a telo? Tvorba web stránok a e-shopov je naším koníčkom, ale aj hlavným zameraním pre nadštandardné služby pre Vás. Každý náš zákazník je automaticky zaradený do tohto web katalógu, vďaka ktorému je zaindexovaný vo vyhľadávačoch rýchlejšie. Súčasne mu to pomáha pri jeho SEO optimalizačných prostriedkoch. Staráme sa o Vaše web stránky, ale zabezpečujeme aj registráciu domén. Ponúkame webhostingové služby na rýchlych serveroch, aby Vaše výsledky boli lepšie ako u Vašej konkurencie. Naše web stránky sú prínosom nielen pre našich klientov, ale predovšetkým pre ľudí, ktorí hľadajú na webe web stránky s konkrétnymi produktami a službami. Team vasWEB.net tvorba web stránok.

KK dent s.r.o.KK dent s.r.o.

ponuke máme kompletné vybavenie zubných ambulancií.

www.kkdent.sk

Katedra dentálnej hygienyKatedra dentálnej hygieny

Fakulta zdravotníckych odborov Prešovskej univerzity v Prešove ponúka možnosť štúdia odboru Dentálny hygienik. Tento odbor patrí do kategórie medicínsko - terapeutických povolaní.

www.dentalna-hygiena.net

Zubná ambulancia PrešovZubná ambulancia Prešov

Zubná ambulancia Doc. MUDr. Evy Kovaľovej, PhD. v Prešove Vám ponúka kompletnú starostlivosť o Vašu ústnu dutinu.

www.zubna-ambulancia.net

Zdravý úsmevZdravý úsmev

Projekt zdravý úsmev je zameraný na prípravu školských asistentiek zubnej starostlivosti. Ide o výchovu k ústnemu zdraviu u detí predškolského veku a detí v základných školách.

www.zdravyusmev.sk