Webhosting a správa serverov

Webhosting

Webhostingové služby, ktoré ponúkame sú určené len pre našich klientov a nami vytvorené web stránky. Služby sú postavené na spoľahlivom serveri bez obmedzení.

Čo to znamená?
Klasické webhostingové spoločnosti poskytujú služby na kvantitu. Lákajú zákazníkov na nízke ceny, neobmedzené služby s vysokou kvalitou ale opak je však pravdou. Tieto hostingy spoznáte podľa toho, že web stránky, ktoré sú na nich uložené, sa načítavajú pomalšie a to platí aj pre e-shopy. Kliknete a nie a nie načítať. Prečo to tak je? Dôvod je veľmi jednoduchý. Tieto spoločnosti potrebujú zarábať a bez obmedzení nie je možné zabezpečiť stabilnú a bezproblémovú prevádzku služieb.

Webhosting u nás je postavený na moderných ssd diskoch, čo zaručuje podstatne rýchlejšie načítavanie web stránky ako štandardné hostingy postavené na klasických HDD.
Služby sú nastavené tak, aby potencionálny zákazník nemusel čakať na odozvu servera.

Email u nás je nastavený štandardne na 1GB priestoru bezproblémovej prevádzky. Ak zákazník potrebuje veľa emailov je potrebné nás kontaktovať a na základe požiadaviek sa dohodnú najlepšie kroky pre funkcionalitu a spokojnosť.

Služby pri vytváraní web stránok sú postavené tak, aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť.

Ak nepostačujú služby, ktoré poskytujeme pre zákazníka, vieme zabezpečiť virtuálny server alebo dedikovaný server.
Na základe dohody zabezpečíme jeho inštaláciu a funkcionalitu služieb. Po dohode sa dohliada na server a riešia jeho upgrade a bezproblémový chod.
V prípade potreby vieme zabezpečiť inštaláciu SSL certifikátu, ktorý napomáha udržiavať bezpečnosť vášho webu.

Virtuálny server, rovnako dedikovaný server je náročnejší na financie ( platí sa každý mesiac ), avšak pre veľké firmy je výhodou pre použitie vlastnej IP adresy. Každý z týchto serverov je postavený na operačnom systéme: DEBIAN

Mám záujem o vlastný server, správu - kontaktuje nás