Tvorba web stránok do 24 hodín

Tvorba web stránok do 24 hodín je služba, ktorá slúži pre tých, ktorým web stránka prestala fungovať z dôvodu zavírenia alebo problému s webhostingom, pričom sa nezachovala žiadna záloha web stránky. Od typu web stránky sa jednotlivé položky nahodia a pripravia do grafického prostredia tak, aby ste neutrpeli zbytočné vyhodenie z indexácie google alebo iných prehliadačov. V tomto prípade je však potrebné, aby ste mali pripravené materiály, ktoré chcete použiť pre svoj projekt. Pre web stránku budeme potrebovať: delenie menu, delenie článkov ktoré potrebujete mať na webe, logo Vašej firmy najlepšie ak je v krivkách (vo formáte cdr, pdf, eps... ). Keď nemáme logo v krivkách uspôsobíme veci možnostiam. Ak máte fotografie, ktoré chcete na webe pošlite ich tiež.

Pre web do 24 hodín musím mať

V prípade že dôjde k výpadku web stránky a potrebujete veľmi rýchle zachrániť situáciu, je potrebné poznať, akého poskytovateľa služieb máte. To znamená, kde je uložená doména a súčasne je potrebné, aby sme k nej mali prístup k úprave záznamov. Preto potrebujete poznať meno a heslo do administrácie. Ak by sme nemali prístupy k doméne, zmena sa dá docieliť buď na novej doméne alebo ak ste držiteľom domény, riešili by sme rýchlu zmenu registrátora, aby sme vedeli pracovať so záznamami. V týchto krokoch, nech je situácia akákoľvek, pomôžeme Vám vykomunikovať veci a vybrať najjednoduchší postup pre Vás z časového hľadiska.

Ak mám málo podkladov pre web stránku

Ak mám pre web stránku málo podkladov a potrebujem aby do 24hodín bola funkčná, skúsim rozpracovať predovšetkým tieto informácie - informácie o nás, ktoré by sa umiestnili na hlavnú stránku, kde by sa uviedlo čo najviac informácií o vašom produkte alebo službe, ktorú ponúkate. Súčasne, aby stránka dokázala vizuálne pôsobiť čo najlepšie, vyberiem si 2 - 4 obrázky (fotografie) na šírku. Najlepšie širokouhlé (16:9) a fotené čo najviac z diaľky. Ďalej si vypracujem kontaktné informácie. S týmito informáciami pôsobí stránka čiastočne naplnená a v prípade pravidelných návštevníkov ich nestratíme.

Nefunguje e-shop musí ísť do 24 hod

Ak prestane fungovať elektronický obchod, je to zvyčajne väčší prúser, pretože je v ňom kvantum produktov a kategórií, ktoré treba ponechať. Pri takejto situácií skúsime v prvom rade chybu opraviť, a ak by to nešlo, hľadalo by sa najideálnejšie riešenie na to, aby tento e-shop dokázal v čo najkratšom čase fungovať. V prípade nutnosti nahadzovania produktov a kategórií ručne, ak nieje elektronický obchod veľmi náročný, môže fungovať naplno so splnením slovenskej legislatívy do jedného týždňa.