Konečná cena web stránky, e-shopu a ďalších záležitosti súvisiacich s webovou stránkou záleží od dohody so zákazníkom, ale približnú orientačnú cenu má právo vedieť každý náš potencionálny zákazník.
Všetky ceny sú len orientačné, všetko závisí na našej spoločnej dohode.

Cena za tvorbu web stránky - e-shopu

BASIC web stránka - vytvorenie už od 400 EUR
CLASSIC web stránka - vytvorenie už od 600 EUR
PRO web stránka - vytvorenie už od 1000 EUR
PREMIUM web stránka - vytvorenie už od 1500 EUR
Tvorba jednoduchého Eshopu - jednoduchého internetového obchodu už od 800 EUR
Tvorba Eshopu - internetového obchodu so špecifickými funkciami (varianty produktov, heureka a pod...) už od 1500 EUR
Prerobenie web stránky - redizajn web stránky od 200 EUR
Webhosting a registrácia domény od 100 EUR/rok
Optimalizácia web stránok - SEO Google od 200 EUR
Riešenie akútnych problémov (napadnutie stránky, obnovenie webu, oprava chyby systému, ktorá nie je dôsledkom klasickej funkcionality webu alebo Eshopu...) 200 EUR
Zväčšenie emailového priestoru poskytovaného u nás už od 20 EUR
Vytiahnutie súboru alebo dokumentu zo zálohy z nedbanlivosti 50 EUR
Bezpečnostné aktualizácie ( pre projekty, ktoré nebežia na našich službách ) od 100 EUR

Ceny za všetky ostatné služby poskytované k web stránkam, ale aj ceny v tomto cenníku sú na vzájomnej dohode. Konečná dohodnutá suma závisí od potrieb zákazníka a obtiažnosti práce na web stránke.

Informácie k cene web stránok, e-shopov a web služieb:

Cenu jednotlivých web stránok nie je možné určiť na základe rozpisu ako keď si kupujem rožky, chleba... pretože každá web stránka je jedinečná a vyžaduje si iné hodnoty. Sú web stránky jednoduché a sú web stránky zložité. A aj jednoduchá stránka má svoje špecifiká. Základným pravidlo každého webu je to, že chceme predávať. A ak na web stránke šetrím a nebudem vnímať nové trendy, možnosti ktoré slúžia k indexácií ( v google a iných vyhľadávačov ) váš webový projekt môže skončiť skôr ako vôbec začnete.

Google, a ostatné vyhľadávače menia a vyvíjajú spôsob na indexácie. Preto systém web stránky uspôsobíme tak, aby bolo možné na všetky zmeny v prípade Vášho záujmu reflektovať.

Preto ak chcete mať presnú cenu za konkrétne služby ktoré môžete mať vypíše formulár vďaka ktorému budeme vedieť presne odhadnúť možnosti ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho cieľa.