Konečná cena web stránky, e-shopu a ďalších záležitosti súvisiacich s webovou stránkou záleží od dohody so zákazníkom, ale približnú orientačnú cenu má právo vedieť každý náš potencionálny zákazník.
Všetky ceny sú len orientačné, všetko závisí na našej spoločnej dohode.

Cena za tvorbu web stránky - e-shopu

BASIC web stránka - vytvorenie už od 250 EUR
CLASSIC web stránka - vytvorenie už od 350 EUR
PRO web stránka - vytvorenie už od 500 EUR
Vytvorenie e-shopu - internetového obchodu už od 500 EUR
Prerobenie web stránky - redizajn web stránky od 200 EUR
Webhosting a registrácia domény od 80 EUR/rok
Optimalizácia web stránok - SEO Google od 100 EUR
Riešenie akútnych problémov (napadnutie stránky, obnovenie webu...) 200 EUR
Zväčšenie emailového priestoru poskytovaného u nás už od 20 EUR

Ceny za všetky ostatné služby poskytované k web stránkam, ale aj ceny v tomto cenníku sú na vzájomnej dohode. Konečná dohodnutá suma závisí od potrieb zákazníka a obtiažnosti práce na web stránke.

Informácie k cene web stránok, e-shopov a web služieb:

Cenu jednotlivých web stránok nie je možné určiť na základe rozpisu ako keď si kupujem rožky, chleba... pretože každá web stránka je jedinečná a vyžaduje si iné hodnoty. Sú web stránky jednoduché a sú web stránky zložité. A aj jednoduchá stránka má svoje špecifiká. Základným pravidlo každého webu je to, že chceme predávať. A ak na web stránke šetrím a nebudem vnímať nové trendy, možnosti ktoré slúžia k indexácií ( v google a iných vyhľadávačov ) váš webový projekt môže skončiť skôr ako vôbec začnete.

Google, a ostatné vyhľadávače menia a vyvíjajú spôsob na indexácie. Preto systém web stránky uspôsobíme tak, aby bolo možné na všetky zmeny v prípade Vášho záujmu reflektovať.

Preto ak chcete mať presnú cenu za konkrétne služby ktoré môžete mať vypíše formulár vďaka ktorému budeme vedieť presne odhadnúť možnosti ktoré sú potrebné na dosiahnutie vášho cieľa.