Aktualizácia web stránok

Veľa firiem potrebuje pravidelný update pre ich web stránku a jednotlivé položky, ktoré treba nahadzovať. Riešia to väčšinou externe, aby nemuseli mať zamestnanca pre nahadzovanie webu.

Sme tu pre Vás, pokiaľ máte záujem o nahadzovanie položiek:
- tovarové položky
- ponuky služieb
- správu a dopĺňanie e-shopu
- vnútornú správu systému
- oddelenie obsahu pre verejnosť a pracovníkov...

Aktualizácie vašej web stránky

Jedinou najdôležitejšou podmienkou je, aby web stránka bežala na CMS systéme. Pokiaľ takýto systém nemáte a web sa spravuje manuálne vytváraním php kódu, odporúčame Vám prerobenie web stránky na CMS systém. Tým bude práca na web stránke jednoduchšia a predovšetkým plne pod kontrolou. Ak neviete, aký systém je pre Vás najvhodnejší, nechajte to na nás. Poradíme Vám a pomôžeme vyriešiť web tak, aby bol úspešným a plnil účel po všetkých stránkach.

Každý, kto rieši pravidelnú aktualizáciu pre web stránku chce, aby informácie, ktoré budú pridané, boli čo najvyššie vrámci vyhľadávačov. Ak takéto aktualizácie nie je možné vytvárať pre špecifickosť tovaru alebo služby, je potrebné urobiť pútavý a vhodný obsah na začiatku tvorenia kompletnej web stránky a tým si zabezpečíte aj požadovanú funkčnosť a vyhľadateľnosť.

Ani na našu web stránku by ste sa nedostali, keby sme starostlivo nezvažovali a nespracovali jej obsah.