Tvorba web stránok Prešov

Tvorba web stránok je najdôležitejší krok pre splnenie moderného predaja produktov a služieb. Každý túži po tom, aby práve tá jeho web stránka vyzerala čo najlepšie a zároveň aby plnila svoj účel ako predajná stránka a internetová prezentácia. Avšak mnohokrát sa stretávame s tvrdohlavosťou klientov, že oni chcú niečo tak a tak a nedajú si to vybiť z hlavy. Je pravda, že ľudí, keď chytia do ruky leták, skôr priláka obrázok výrobku. No na internete je síce obrázok dôležitý, avšak informácie o ňom sú ešte dôležitejšie. Preto vlastne aj keď chceme, aby vyhľadávače ako - Google, Bing, Yahoo, Msn alebo iné vyčítali informácie z obrázka, nedokážu to. Pretože text napísaný v obrázku je stále jeden a ten istý súbor. Tak ak chceme mať stránku kvalitne urobenú a aby plnila svoj účel, musíme ku každému obrázku napísať aj nejaký ten popis. Pri SEO optimalizácii alebo GOOGLE optimalizácií musíme myslieť aj na všetky tieto faktory a tak sa snažíme poradiť našim klientom aj to, aby bol text a obrázok na web stránke rovnako dôležitý k jednotlivým produktom alebo službám.

Moderná web stránka a web design Prešov

Moderná web stránka by mala spĺňať požiadavky ako rýchlosť načítavania, správne zobrazenie web-stránky v moderných prehliadačoch, responzívny štýl ( responsive style ), prostredníctvom ktorého sa Vám web stránka uspôsobí na mobilných zariadeniach , tabletoch, počítačoch, notebookoch. Vďaka responzívnemu designu máte lepšiu indexáciu web stránky, nakoľko Google od 21. apríla 2015 rozdelil vyhľadávanie na pc a osobitne na mobilné zariadenia. A dnes porovnáva rýchlosti jednotlivých zariadení načítania web-stránky. Pre Vás to znamená, že stránky bez responzive štýlu nebude Google zobrazovať vo vyhľadavaní tak ako doposiaľ. Celkový design web stránky je cielený tak, aby webová stránka mala jednoduché prehliadanie, a aby sa potencionálny zákazník vedel hneď zorientovať vo Vašich produktoch alebo službách a rovnako aby web stránka vedela pracovať čo najrýchlejšie.

Čo potrebujem pre web stránku Prešov

Pri vytváraní web-stránky by bolo dobré, ak by ste mali pripravené materiály potrebné pre web stránku. To znamená texty, ktoré chcete použiť na webe, rovnako tak aj fotografie. Ak už máte vytvorené logo, pošlite ho v krivkách vo formáte .cdr, .pdf, alebo iné... Ak ho nemáte dohodneme sa na jeho realizácií. Potrebné je rozdelenie textov, ako chcete aby sa zobrazovali v jednotlivých polach v menu stránky. Napríklad úvod, o spoločnosti, referencie, kontakt atď... prípadne ďalšie Vaše požiadavky. My Vám potom navrhneme štýl webu ( dizajn stránky) a rozloženie web-stránky tak, aby plnila svoju funkcionalitu. Samozrejme ak máte svoju predstavu napíšte nám ju, spoločne rozoberie čo áno a čo nie, aby sme dosiahli s Vašou stránkou čo najlepšie výsledky. Ak máte WEB hosting, treba vedieť, na akom hostinhu Vám beží web stránka, a aký máte hostingový program. Pokiaľ webhosting nemáte, poskytneme Vám naše webhostingové služby. Každý tvorca webstránok má spoluprácu s provajdermi a vie, čo je najlepšie pre konkrétnu webstránku. Preto v prípade, že chcete web stránku, je dobré konzultovať možnosti, aby webstránka vedela korektne pracovať s informáciami a možnosťami, ktoré systém ponúka. My ponúkame webhostingové služby na našom serveri, ktorý je špeciálne upravený aby poskytoval maximálnu kvalitu, funkčnosť a rýchlosť pre moderné webstránky a E-shopy. Pre plnú funkcionalitu a bezproblémový chod webu, Vám preto odporúčame využiť naše web-služby, v ktorých cene máte zabezpečenú aj bezpečnosť a technickú aktualizáciu Vašej web stránky.

Úprava web stránky Prešov

Prerobenie web stránky z klasického .php alebo .html formátu je najčastejší dôvod, prečo nás ľudia oslovujú pre prerobenie ich web-stránky. Keď potrebujete pravidelne dopĺňať údaje na stránku, meniť obsah, pretvárať cenník, doplniť marketingové informácie je to najlepší spôsob, ako mať stránku v podobe akú potrebujete. Pracujeme v bezpečnom CMS systéme a to Joomla, alebo CMS Grav.
Vývoj ide každým rokom vpred nielen v bežnom živote, ale aj na internetovom svete, bez ktorého si mnohí život ani nevedia predstaviť. Preto si možnosti treba zjednodušovať a pri tvorbe web stránky alebo E-shopu myslieť predovšetkým na bezpečnosť. Ak si to vezmeme z logického hľadiska je lacnejšie a jednoduchšie zaplatiť za úpravu web stránky, ako platiť za dopĺňanie údajov a nemať prístup k rýchlej úprave vašich ...

Predaj sa webom Prešov

www stránky sú najčastejším a najlepším spôsobom predaja produktov alebo služieb. V dnešnej dobe, keď nám vypadne niečo v domácnosti alebo v bežnom živote a nemáme chuť behať po obchodoch, prvé čo spravíme je, že otvoríme google.sk a hľadáme čo potrebujeme. Práve preto je internetová stránka veľmi dôležitá. Zvyšuje reklamu, predaj Vašich služieb a produktov, ale aj sprostredkováva informácie o Vašej firme, čím si zvyšujete dôveryhodnosť. Mnohí ľudia, keď nenájdu informáciu o firme na webe, pristúpia ku konkurencií... Preto by ste mali zveriť web stránku tým, čo vedia ako na to, inak sú to pre Vás zbytočne vyhodené peniaze, ktoré sa Vám nevrátia.

SEO optimalizácia Prešov

Byť na internete a nebyť nájdený je zbytočné mrhanie finančných prostriedkov na tvorbu webových stránok. Základným nástrojom pre vyhľadateľnosť web stránky vo vyhľadávačoch je tzv. SEO (search engine optimization – “optimalizácia pre vyhľadávače”). Mnoho článkov tvrdí že SEO nie je dôležité. Ale ak ste sa dostali na tento link našej stránky, vidíte sami že to nie je pravda. Optimalizácia webu alebo Eshopu umožní budúcim potencionálnym zákazníkom ľahšie nájsť Vašu webovú stránku. V prípade splnenia 4 základných kritérií pre tvorbu webovej stránky (originálny dizajn, použiteľnosť, prístupnosť, rýchlosť služieb a viditeľnosť...) potom môžme konštatovať, že sme spravili pre návštevníka Vášho webu maximum. Internetové stránky nevytvárate krátkodobo, ale získavate nimi nových klientov alebo záujemcov pre Vaše produkty, či služby.

Web stránka rýchle a spoľahlivo Prešov

Aj web do 24 hodín sa dá vytvoriť bez problémov, pokiaľ sú k dispozícií všetky potrebné textové informácie a obrázky, ktoré chcete na web stránke spustiť. U nás je web stránka, alebo Eshop vytvorený maximálne do 1 týždňa, pokiaľ dodáte potrebné podklady. Mala by byť jasná aspoň základná farebná škála stránky, rovnako rozloženie menu, aby sme vedeli prispôsobiť web stránku. Taktiež je potrebné vedieť doménu, na ktorú chcete web stránku zavesiť. WEB hosting vieme spustiť okamžite. Novú doménu je možné zaregistrovať a spustiť podľa koncovky ktorú si vyberiete. Na výber ich máte veľa (.sk, .eu, .com, .net, .online... ). Jediné čakanie pri spustení webu je pri platbe domény, aby bolo možné nastaviť DNS záznamy a tak web stránku spustiť.

Tvorba e-shopov Prešov

Tvorba Eshopov Prešov alebo tvorba elektronických obchodov s moderným designom tak, aby spĺňali všetky kritériá moderného rezponzívneho dizajnu, ktorý sa sám automaticky uspôsobí na mobily, tablety, desktopy... Naše E-shopy sú vytvorené v prostredí pre ľahkú manipuláciu s Vašimi produktmi, kategóriami, cenami, obrázkami... Staviame e-obchody tak, aby spĺňali legislatívne podmienky SR, ale aj legislatívu EU a tak Vaše podnikanie chránime. Našou prioritou je Vaša spokojnosť a bezpešnosť Eshopov a preto pri vzájomnej dohode riešime napredovanie Vášho predaja prostredníctvom SEO služieb. Tvorba e-shopov Prešov pre ľahšie podnikanie a predajnosť Vášho obchodu u nás Vás chránime a v prípade akýchkoľvek potrebných opatrení zo zákona Vás informujeme a dodáme potrebné ktroky pre Váš E-shop. U nás s Vami spolupracujeme neustále a pomáhame Vám riešiť vaše požiadavky pre internetový obchod.

Tvorba web stránok Prešov

Tvoríme web stránky rôzneho zamerania, web stránky pre stavebné firmy, web stránky pre ubytovacie zariadenia, web stránky pre realitné kancelárie, web stránky pre bary a pre kaviarne, web stránky pre škôlky, školy, fitness, web stránky pre rôzne obchody a služby. Tvorba web stránok je zameraná na kvalitnú prácu zobrazovania v responsive štýle, pre dosahovanie maximálnych rýchlostí na desktopoch aj mobiloch. Staráme sa o Vaše www projekty tak, aby ste dosiahli maximum vo vyhľadávaní a aby boli bezpečné pre Vašich zákazníkov. Tvorba web stránok Prešov, sme tu iba pre Vás.