Tvorba web stránok pre stavebnú firmu

Tvorba web stránok je najdôležitejší krok pre reprezentáciu Vašej firmy a splnenie moderného predaja produktov a služieb na internete. Každý túži po tom, aby práve tá jeho web stránka vyzerala čo najlepšie a zároveň aby plnila svoj účel ako predajná stránka a internetová prezentácia.

Avšak mnohokrát sa stretávame s tvrdohlavosťou klientov, že oni chcú veci na stránke tak a tak a neupustia od svojich predstáv. Nie vždy sa však dá Vaša predstava zrealizovať na web stránke. Nielen kvôli tomu, že to proste jednoducho nejde, ale aj z dôvodu plnenia funkcionality a optimalizácie webu.

Mnohí chcú mať svoju web stránku samí obrázok, no zabúdajú na to, že síce veľa obrázkov na stránke pôsobí vizuálne krásne, ale neplní to žiadny funkčný účel. Je pravda, že ľudí keď chytia do ruky leták skôr priláka obrázok výrobku, no na internete je síce dôležitý aj obrázok, avšak informácie o ňom sú ešte dôležitejšie. Preto vlastne aj keď chceme, aby vyhľadávače ako - Google, Bing, Yahoo, Msn alebo iné vyčítali informácie z obrázka, nedokážu to. Pretože text napísaný v obrázku je stále jeden a ten istý súbor. Tak ak chceme mať stránku kvalitne urobenú a aby plnila svoj účel, musíme ku každému obrázku napísať aj nejaký ten popis. Pri optimalizácii SEO alebo GOOGLE optimalizácií musíme myslieť aj na všetky tieto faktory a tak sa snažíme poradiť našim klientom aj to, aby bol text a obrázok na web stránke rovnako dôležitý.

Stavebná firma

Moderná web stránka by mala spĺňať požiadavky ako rýchlosť, správne načítavanie v moderných prehliadačoch, responzívny štýl ( responsive ), prostredníctvom ktorého sa Vám web stránka uspôsobí na mobilných zariadeniach, tabletoch, počítačoch, notebookoch. Web design je cielený tak, aby web stránka mala jednoduché prehliadanie, a aby sa potencionálny zákazník vedel hneď zorientovať vo Vašich službách.