Tvorba web stránok pre školy a škôlky

Tvorba web stránok pre školy

Ak máte málo študentov a z roka na rok sa Vám hlási stále menej, alebo máte málo detí v škôlke, či základnej škole, môže to byť zapríčinené nedostatkom informácií o škole a o odboroch ktoré ponúkate, o tom čo sa u Vás deje. Čím menej študentov, detí sa Vám hlási, tým menej peňazí dostávate od ministerstva školstva. Prečo teda neprilákať nových absolventov aj na základe modernej dynamickej WEB stránky, ktorá ponúkne budúcim študentom všetky potrebné informácie o štúdiu a rodičom detí informácie o krúžkoch a aktivitách školy, či škôlky?

 Atraktívne informácie o štúdiu, o dianiach na Vašej škole, o súťažiach a cenách ktoré absolventi počas štúdia dosiahli. To všetko môžete mať na Vašej internetovej stránke. Takto môžete zatraktívniť mládeži Vašu školu a prilákať ich na štúdium práve k Vám. Ukážte im, že Vaše odbory sú IN na Slovensku, že ste škola, škôlka na úrovni. Povedzte budúcim žiakom, ich rodičom, prečo si majú vybrať práve Vašu školu, prečo študovať práve u Vás. My Vám ponúkame na to ľahký spôsob. Nízkonákladový web postavený na Open Source softvéri. Jeho výhody sú v dynamickom riešení zobrazovaných informácií na webe tak, ako to potrebujete.

 Možno už máte svoju vlastnú internetovú stránku no aktualizácia je zdĺhavá, pretože stránka bola vytvorená už pred pár rokmi a možno človek, ktorý ju vytvoril je už dávno niekde preč. Prečo teda nespraviť jej modernizáciu, prejsť zo statického na dynamický web. Ponúkame Vám modernú stránku, ktorá beží na redakčnom systéme Joomla. Nepotrebujete investovať nehorázne peniaze. My Vám ju vieme spraviť za výhodných zriaďovacích a prevádzkových nákladov. Ak web stránku nemáte vôbec, vytvoríme Vám ju (aj s hostingovými službami), ak už stránku máte a chcete ju len zmodernizovať, sme Vám k dispozícií. Web stránka v novom šate, plná informácií, fotiek a všetkého, čo na nej chcete mať. V prípade, že sa rozhodnete aby sme boli správcami stránky (administrátormi), celoročne zabezpečíme aktualizáciu na Váš pokyn. K tejto veci sa potrebujete už len rozhodnúť. Tak nestrácajte čas, čas sú peniaze.

 NÍZKONÁKLADOVÁ WEB STRÁNKA PRE ZÁKLADNÉ ŠKOLY, GYMNÁZIÁ, UČILIŠŤA, OBCHODNÉ AKADÉMIE, OSTATNÉ ŠKOLY A ŠKÔLKY

Je riešená na základe redakčného systému Joomla v distribúcií s GLP licenciou. Je to dynamické riešenie  zobrazovaných informácií na webe tak, ako to potrebujete. Obsahovú časť stránky si môžete dopĺňať aj sami, je to úplne jednoduché, ako práca v textovom editore. Stačí vložiť texty, tabuľky a fotografie v miestach, kde ich chcete mať. Stránky ktoré fungujú na tomto softvéri si získavajú stále viac priaznivcov nie len pre svoju cenu, ale aj pre množstvo funkcií, doplnkov, modulov a komponentov, ktoré značne rozširujú prezentačné schopnosti celého webu. Joomla poskytuje naozaj veľmi široké možnosti. Zaveste na stránku informácie o škole, pre záujemcov o štúdiu, informácie pre študentov, žiakov, rodičov a učiteľov, aktuálne rozvrhy, časy krúžkov, suplovanie, kalendár školy, zoznamy študentov, učiteľov, medzinárodné projekty a všetko, čo si myslíte, že je potrebné zverejniť.

 

Tvorba web stránok pre škôlky