Tvorba web stránok pre podniky, bary a kaviarne

Máte svoj bar, kaviareň, klub, diskotéku, reštauráciu, alebo iný podnik? Chcete prilákať čím viac zákazníkov? Turisti, ľudia na návštevách, obchodné stretnutia, všetci títo môžu byť práve Vaši zákazníci. Informovanosť o podnikoch je často krát zanedbaná a mnoho ľudí možno práve o Vás nikdy nič nepočulo. Tak prečo sa nezviditeľniť a nedostať sa do vedomia ľudí? Ukážte im svoj podnik, dajte ľuďom informácie o otváracích hodinách, o ponuke a o mnohých ďalších veciach, ktoré uznáte za vhodné. Čím viac informácií, tým skôr Vás ľudia navštívia.

 Koná sa u Vás nejaká akcia? Máte zvýhodnenú ponuku, alebo super program? Zrekonštruovali ste priestory, alebo pridali niečo nové do svojej ponuky? Dajte o tom ľuďom vedieť. Ako? Jednoducho, cez svoju novú kreatívnu dynamickú web stránku, ktorá spĺňa všetky podmienky, aby reprezentovala Váš podnik. Je založená na systéme Joomla, ktorý svojou cenou, množstvom funkcií, rozšírení, doplnkov, modulov, komponentov... je to najideálnejšie riešenie na vytvorenie Vašej WEB stránky. Joomla poskytuje veľmi široké možnosti, ktoré sú pre kreativitu stránky a taktiež Vašu veľkým prínosom.

 Takže teraz je to už len na Vás, stačí Vaše rozhodnutie a môžeme sa pustiť do práce. Skontaktujte nás a dohodneme sa na všetkých potrebných veciach. Samozrejme, potrebná je prvotná predstava ako by mala stránka vyzerať a čo by mala obsahovať. Zozbierajte si hrubé podklady, ktoré budú na stránke (texty, fotografie...) doručte nám ich a my Vám vytvoríme prvotný návrh. Ďalšou komunikáciou dotiahneme stránku do finálnej podoby a spustíme ju. Po dokončení stránky sa môžete rozhodnúť, či administráciu obsahu stránky budete vykonávať sami, alebo to necháte v našich rukách. Administrácia je úplne jednoduchá, pripomína prácu v textovom editore. 

Internet je naša budúcnosť. Nikto z nás sa bez neho nezaobíde. Ani Vy. Preto neváhajte a skontaktujte nás. Veď ako sa vraví, čas sú peniaze a Vaša nová web stránka Vám ich isto pomôže zarobiť.