Tvorba web stránok pre obchod

Veľa majiteľov ma rôzdne kamenné obchody a obchodíky ktorý predávajú úžastný tovar ku ktorému sa ľudia tak ľahko nedostanú. A veľa krát sa stretávame s tým že takýto majú malo ľudí v predajni a nie je to tým žeby predávali zlé veci ale je to tým, že sú tak zašitý že o nich nikto nevie. Ľudia v dnešnej dobe už nepozerajú letáky, alebo ak niečo chcú nájsť otvoria google.sk a hľadajú. Ak nenájdu informáciu o tom že niečo také je tak zvolia úplne inú alternatívu, alebo zahraničné spoločnosti, ktoré im daný tovar privezú až domov. Osobne tiež veľa vecí využívame zo zahraničia, keďže na Slovensku je problém sa vôbec dopátrať či niečo také je na trhu.

Predaj produkty v obchode

Sú dve spôsoby ako predať svoje produkty vo vašom obchode. Jeden zo spôsobov je klasická web strkánka kde budete mať rozpísanú Vašu ponuku, a ak bude dostatočne rozpisaná a spracovaná zákazníci si Vás nájdu aj v kamennom obchode. A ak budú s Vašou ponukou spokojný, aj keď budete zalezený niekde v uličke radi sa k Vám vrátia a pritiahnu aj nových ľudí. Druhý spôsob je vytvoriť internetový obchod a predávat svoje produkty aj online, čím si viete pritiahnuť ľudí prostredníctvom internetu. A to veľmi jednoducho, dáte akciu pri vyzdvihnutí tovaru v predajni a veľa krát si ľudia kúpia aj to čo pôvodne neplánovali.

Aký materiál pre obchod na web stránku

V prípade klasickej web stránky pre obchod alebo pre e-shop, budete potrebovať ak máte logo je potrebné ho mať v krivkách (vo formáte cdr, pdf, eps... ) Ideálne je predstaviť rovno na úvodnej stránke váš obcho Vypracovať fotografie, ktoré by sa použili na úvodnú stránku ako slide, čo namená meniace sa fotky, kde by bol záchytný popis toho čo ponúkate. Ideálnyn riešením je spísať niečo o Vás kde poskytnete informácie o tom, ako dlho to pôsobíte, aké sú Vaše prednosti oproti konkrencií. Dať si na ňom záležať aby ste vedeli vystihnúť svoje kvality. Fotogaleria pri obchode tiež nie je naškodu, tým Vaši potencionálny zákazníci uvidia aké produkty predávate. A najdôležitejšia súčať vašej web stránky je kontakt. V ktorom je dobré uviesť všetky kontaktne informácie. Ak chcete alektronický obchod prečítajte si viac v zložke Tvorba e-shopov