Tvorba web stránok pre lekárov, zdravotné strediská

 Mnohokrát sa stáva, že ak hľadáme nejaké informácie ohľadom nejakého vyšetrenia, ťažko niečo nájdeme. To sa stáva preto, lebo mnoho lekárov ešte nemá svoj web, alebo je na veľmi nízkej úrovni a tým pádom sa informácie k pacientovi dostávajú veľmi ťažko. Preto aj lekári potrebujú web stránku, ktorá bude vyhovovať ich profesii a na ktorej môžu poskytnúť pacientom všetky potrebné informácie.

 Na Vašej novej WEB STRÁNKE, Vašom novom odbornom informačnom servise, môžete informovať Vašich pacientov o novinkách, oznamoch, zmenách v oblasti odbornej starostlivosti a o všetkom, čo si myslíte, že Váš pacient potrebuje. Cez web stránku, ktorú Vám vytvoríme sa zviditeľnite ako lekár/lekárka a tým získate nových pacientov. Svoju novú stránku môžete získať veľmi ľahko u nás a za veľmi priaznivú cenu.

 Slovensko sa stáva tiež virtuálnym ako ostatný svet a o chvíľu bude neodmysliteľnou súčasťou nášho života nakupovanie cez internet, vizuálna komunikácia... Preto je veľmi významné aj pre lekárov, aby poskytovali svoje služby aj pomocou webu. Aktualizáciu na svojej stránke si dokážete realizovať úplne sami, ako prácu v textovom editore. Vložit texty, tabuľky a fotografie v miestach ktoré potrebujete a kde sa Vám to páči. Nemusíte vyhadzovať tisíce za niečo, čo sa dá používať a získať legálne aj bez nehoráznych poplatkov.

 Myslite na svoju budúcnosť, svojich pacientov, ľudí ktorí si Vás vážia za to čo robíte pre nich. Využite preto našu ponuku a prezentujte na webe seba, vízie do budúcnosti, lekárske rady, výsledky svojej odbornej praxe, komunikujte prostredníctvom Vašej web stránky s Vašimi pacientmi... WEB STRÁNKA je Vaša mediálna budúcnosť.

 "Nekonečný vesmír" informácií, i takto sa označuje svet internetu. Prečo teda nepatriť do neho tiež? Ponúknite pacientom prostredníctvom Vašej web stránky možnosť objednať sa na vyšetrenie ON LINE – vytvárať poradovník, alebo prednostné vyšetrenie za príplatok. Pacienti tiež uvidia termíny, ktoré sú ešte voľné a ktoré sú už obsadené. Ukážte im tiež bonusy, ktoré im Vaša ordinácia je schopná poskytnúť.

ČO POTREBUJETE K VAŠEJ NOVEJ WEB STRÁNKE?

I. Vašu predstavu, čo by mala web stránka ukázať (dosiahnuť, realizovať, publikovať....)

II. Rozhodnúť sa, či budete webový priestor spravovať sami, alebo to necháte na nás

III. Investovať určitý finančný obnos na realizáciu tejto služby

IV. Pripraviť si v hrubom podklady, ktoré sa majú na Vašej web stránke objaviť (fotografie, texty, tabuľky...) a po dohode nám ich doručiť na ďalšie spracovanie

 Priebeh tvorby Vašej web stránky

Po skontaktovaní s nami, bude nasledovať komunikácia, ktorá bude smerovať k tomu, aby ste vyjadrili svoje požiadavky. Na základe nich Vám spravíme predbežný návrh, ktorý budeme postupne realizovať do Vašej konečnej predstavy. Po dokončení stránky Vám odovzdáme všetky potrebné údaje a heslá pre jej správu a vysvetlíme Vám ako s ňou narábať. Ak Vám niečo nebude jasné, alebo nebudete vedieť niečo doplniť, v pohode nás môžete kontaktovať a my Vám pomôžeme. Pokiaľ si na samotnú správu stránky netrúfate, ponúkame Vám alternatívu založenú na úkonoch spojených s administráciou webu z našej strany. 

 Naše internetové stránky sú založené na platforme Joomla, ktorý nie je vôbec zložitý a ponúka možnosť kreatívneho a dynamického webu. Nepotrebujete poznať proces programovania, ako to možno bolo niekedy, pretože aktualizáciu obsahu si dokážete vykonať aj sami a na to Vám postačia základné vedomosti práce s počítačom a internetom.