Tvorba web stránok pre divadlá a kultúrne strediská

Tvorba web stránok kultúrne strediská a divadlá

 Každé mesto, alebo obec má svoj kultúrny dom, väčšie mestá aj nejaké iné kultúrne strediská, v ktorých sa konajú rôzne akcie. Niekedy informovanosť o týchto akciách je veľmi nízka. Podľa nás, každé kultúrne stredisko by malo čo najlepšie informovať o svojich aktivitách. My ponúkame pomoc. Akú? Vraví sa, že všetko je na webe. Internet je našou každodennou súčasťou, tak prečo by ste Vy mali byť výnimkou? Vaša osobná web stránka s informáciami pre ľudí a o ľuďoch. To je riešenie.

 Dajte vedieť ľuďom o akciách ktoré plánujete, o súťažiach, programe, aký máte pre nich prichystaný. Čím viac informácií im poskytnete, tým skôr ich môžete pritiahnuť. Divadlá, zverejnite program ktorý ponúkate, aké hry sú určené deťom alebo školám, dospelým, alebo iným skupinám. My Vám s tým všetkým pomôžeme. Vytvoríme pre Vás web stránku podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Kreatívny, dynamický web s množstvom informácií, fotografií a mnohým ďalším. Internet je naša súčasnosť a budúcnosť, preto neváhajte.

 Naše web stránky bežia na systéme Joomla, ktorý je veľmi ideálnym, dokonca najideálnejším riešením pre web, ktorý ma byť dynamický. Má množstvo funkcií, doplnkov, rozšírení, modulov, komponentov... a to umožňuje stránke veľkú kreativitu. Administráciu stránky zvládnete aj Vy, čo je veľkou výhodou. Vložte texty, tabuľky, fotografie presne tam kde sa Vám to páči. Toto obsahove doplnenie zvládnete naozaj úplne sami. Je to ako práca v textovom editore, zvládne ju každý, kto je kamarát s počítačom a nebojí sa ho. Samozrejme, ak nás požiadate, radi Vám s administráciou pomôžeme, s tým nie je žiaden problém.

 Aký bude priebeh?

- najprv sa musíte rozhodnúť, že do toho idete a pripraviť si financie, ktoré sú s tým spojené

- tak by ste si mali spraviť predstavu, čo na stránke vlastne chcete mať a v hrubom si pripraviť podklady (texty, tabuľky, fotografie....)

- skontaktujte nás

- dodajte nám podklady a my Vám vytvoríme predbežný návrh

- spoločnou komunikáciou dotiahneme konečnú podobu stránky a stránku spustíme

- dotiahneme veci k Vašej úplnej spokojnosti