Ako zrýchliť windows 10

Pre bezproblémový chod Windows 10, je dobré používať niektoré programy, ktoré udržia Váš systém rýchly a zároveň nebude mať v sebe zbytočné súbory, medzi ktorými môžu byť aj vírusy alebo trójske kone. O týchto programoch máme vytvorené samostatné návody na ktoré budeme odkazovať.

Program CCleaner 
Tento program Vám pomôže odstrániť históru z pehliadačov, čím sa vyhnete nečistotám z internetu. Rovnako v prípade, že Vás zablokuje nejaký vírus, ktorý od Vás žiada peniaze, tento program dokáže vynútene zavrieť prehliadač a odstrániť takýto problém. Súčasne je jeho plusom základná oprava registrov.

Malwarebytes Anti-Malware
Tento program dokáže v systéme Windows odstrániť vírusy, spyware a trójske kone, rovnako neželaný software, ktorý Vám vie spôsobiť nepríjemnosti. Dokáže pekne vyčistiť počítač, a tak ho zachrániť pred spadnutím systému. Samozrejme, ak stiahnete niečo agresívne, môže to byť problém. Vtedy ostáva už len preinštalovať celý windows.

Advanced SystemCare
Tento program dokáže odstrániť spyware, rovnako cookies, ktoré môžu byť nebezpečné. Vie opraviť registre, vyčisťiť súkromie, vymazať zbytočnosti, zrýchliť internet, opraviť zástupcov, defragmentovať register, zrýchliť systém, skontrolovať bezpečnosť, skontrolovať disk, opraviť zabezpečenie, optimalizovať disk.

Driver Booster
Tento program Vám dokáže zaktualizovať Vaše ovládače alebo drivre, ktoré sú zastaralé albo v počítači chýbajú. Je to jeden z mála programov, ktorý vie nahodiť vhodný driver tak, aby počítač fungoval bez problémov, a tak sa zrýchlila jeho práca a znížilo jeho zaťaženie.

Čistenie windows 10

Ak chcete mať počítač čistý a nechcete pravidelne riešiť to, že Vám polovica vecí nejde alebo počítač tuhne, ako prevenciu je vhodné riešenie pravidelne čistiť. V dnešnej dobe je rýchly internet a je možné stiahnuť nechtiac hocijaký neporiadok, ktorý Vám dokáže čiastočne alebo úplne znefunkčniť počítač. Ak sa budete o svoj počítač starať, akákoľvek práca bude bezproblémová.