Doména pod našou správou

Mať doménu pod našou správou znamená, že sa staráme o komplet všetky záznamy domény, ktoré majú na starosť komplet funkcionalitu web stránky, e-shopu a hlavne emailov.

Z Vašej strany nebudete mať žiadnu starosť a v prípade že niečo nejde alebo Vám padne, nebudete musieť nikomu vypisovať alebo vyvolávať.

V takejto podobe Vám vieme garantovať bezproblémový chod Vašich služieb.

Registrácia domén

Staráme sa o Vaše domény tak, aby sme z Vašej strany pociťovali absolútnu spokojnosť. Existujú totiž firmy, ktoré ak hľadáte nejakú doménu a táto doména je lukratívna, tieto firmy si ju automaticky zaregistrujú a žiadajú za nich poplatky od 50 - 1000€, aby ich previedli na Vás. Ak vyhľadávame domény pre Vás my, riešime bezpečnosť tak, aby sme Vám neohrozili výber domény.

Všetko vrámci domény nastavíme a spracujeme tak, aby keď je potrebné riešiť niečo s doménou alebo sa ju jednoducho rozhodnete z akéhokoľvek dôvodu presunúť, nebránime Vám v tom a s prevodom Vám pomôžeme. V prípade, že máte s doménou nejaký zámer, chcete niečo zmeniť alebo vytvoriť, vopred Vás upozorníme na poplatok, ktorý sa s touto zmenou vzťahuje a tak je možné docieliť všetko. Tieto poplatky sa nevzťahujú na naše zmeny, ale na samotných registrátorov, ktorí majú na základe svojich pravidiel individuálne poplatky za zmeny na službách.