Antispamová ochrana CleanTalk

Antispamová ochrana CleanTalk Vašim stránkam prináša množstvo výhod a pohodlia. Väčšina stránok využíva pre svojich budúcich klientov, na jednoduché skontaktovanie, kontaktný formulár. Antispamová ochrana Vám pomáha zabezpečiť, aby cez Váš kontaktný formulár, ktorý máte umiestnený na svojej web stránke, nemohli zasielať nežiadúce správy rôzny roboti alebo ľudia s vymyslenými neexistujúcimi emailami. Tí, ktorí prevádzkujú eshop už určite zažili, že sa im na stránku zaregistrovali alebo si vytvorili objednávku zákazníci s divnými emailovými adresami. Aj v tomto Vám pomôže antispamová ochrana CleanTalk. Rozpozná a zabráni registrácií alebo vytvoreniu objednávky. Antispamová ochrana CleanTalk pomáha aj v prípade komentárov, prihlášok, odberov, rezervácií aj rôznych iných než kontaktných formulárov, ktoré využívate na svojej web stránke. Zabudnite na staré zložité spôsoby ako je captcha. CleanTalk Vám zabezpečí takú ochranu, že žiadne zložité opisovanie čísel z obrázkov alebo dešifrovanie ktorý obrázok je ktorý a správny už nebudete potrebovať.

Nami vytvorené, prerobené a spravované web stránky a e-shopy, umiestnené na našom webhostingu, majú od nás antispamovú ochranu CleanTalk zadarmo ako súčasť ochrany web stránky. Spolupracujeme so spoločnosťou CleanTalk, aby sme Vám mohli zabezpečiť komfort a kvalitu, ktorú si Vaše web stránky a e-shopy zaslúžia. Pri nami vytvorení novej stránky Vám bude antispamová ochrana CleanTalk automaticky nastavená, pričom sa na ňu vôbec nemusíte pýtať.

Spoločnosť CleanTalk zabezpečuje pre svojich klientov systém antispamovej ochrany na webové stránky a eshopy, ktoré využívajú komentovanie príspevkov, prihlášky na podujatia a kurzy alebo iné prihlášky, kontaktné emaily - kontaktné formuláre, objednávky tovaru a služieb, rezervácie miestností, termínov alebo iné rezervácie, odbery noviniek, miniaplikácie, rôzne štýly vlastných formulárov alebo knihu návštev. Antispamovú ochranu spoločnosti CleanTalk využíva už vyše 167 000 webových stránok. Výhodou tejto antispamovej ochrany je, že už nebudete otravovať Vašich návštevníkov hádaním znakov alebo hádaniek z captcha. Pre návštevníkov stránky je neviditeľný, ale pre Vašu web stránku veľmi účinný pre blokovanie spamu vo fórach, blogu, nevyžiadanej pošty, zneužitia formulárov na stránkach a ďalších nepríjemností. Ak sa chcete dozvewdieť viac o tejto spoločnosti a ich službách, prípadne o poskytovanej antospamovej ochrane kliknite na https://cleantalk.org/